Sizinle Paylaşmayı Seviyorum , veee diyorum ki
PAYLAŞMAK GÜZELDİR …… HAYAT PAYLAŞTIKÇA GÜZELLEŞİR , İNSAN PAYLAŞTIKÇA ARTAR.

15 Haziran 2012 Cuma

SALÇALI SAKSILAR :))

GERİ DÖNÜŞÜM .... BEN BU İŞİ ÇOK SEVİYORUM . ATIKLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ YENİDEN KAZANILMASI . NE UYGULAMAKTAN YORULUYORUM , NEDE İNTERNETTE BU PROJELERİ İNCELEMEKTEN .

MESLEĞİMDEN DOLAYI BAZI MALZEMELERİ TEMİN ETME ŞANSIM BİRAZ DAHA YÜKSEK OLUYOR TABİİ .

OTELDE ORAYI BURAYI KARIŞTIRIRKEN KARŞIMA ÇIKAN VE OTELİN MUTFAĞINDA ATILMAK ÜZERE AYRILMIŞ SALÇA TENEKELERİNE RASTLADIM . TABİİ TARAFIMDAN EL KONULDU VE ATILAMADILAR , HATTA ŞİMDİ MUTFAKTA BU TENEKELERDEN VE KONSERVE KUTULARINDAN ÇIKTIKÇA ŞEFLER BANA HABER VERMEKTE :))

BAKALIM O TENEKELERDEN VE KONSERVELERDEN NELER YAPILACAK .... HENÜZ HEPSİ HAKKINDA TAM OLARAK BENDE FİKİR SAHİBİ DEĞİLİM. DÖNEM - DÖNEM DÜŞÜNDÜKÇE , AKLIMA YENİ BİRŞEYLER GELDİKÇE , YADA FARKLI FİKİRLER KARŞIMA ÇIKTIKÇA UYGULAYIP SİZİNLE PAYLAŞACAĞIM


BU İLK PARTY


SALÇALI SAKSILAR :))


2 KAT BEYAZ AKRİLİK SPREY BOYA İLE BOYANAN SALÇA TENEKELERİNE PEÇETE TRANSFERİ (KUŞLU VE GÜLLÜ )  , DEKOPAJ TEKNİKLERİ (GÜLLÜLER  ) VE PEÇETE TRANSFERİ - DEKOPAJ BİRARADA (MELEKLİ-GÜLLÜ) UYGULANIP , KURUMASI AKABİNDE 3 KAT VERNİKLENEREK YAPILDILAR . (BALKONDA DURACAĞI İCİN YAĞMURDA ISLANIP SOYULMASI VEYA GÜNEŞTE SOLMASINA KARŞI TEDBİREN BOL VERNİK KULLANILMIŞTIR)

ŞİMDİLİK SAKSISIZ OLAN BİR ADET SAKIZ SARDUNYAMA EŞLİK ETTİ KUŞ DESENLİ OLAN , DİĞERLERİNİN İÇİNE DE SARDUNYALAR GELECEK TABİİ .  BAHANE LAZIM BANA ZATEN ÇİÇEKLERİMİN SAYISINI ARTTIRMAYA... :)  

BALKONUMA RENK GETİRDİLER BEN SEVDİM.. PEKİ YA SİZ BEĞENDİNİZ Mİ ???

HEP MUSSSMUTLU OLUN
VE HEP ÖYLE KALIN ......


SEVGİLER !!!!!Yorum Gönder